Skocz do zawartości

Pheromax + Chikara + wrażenia po 2 dniach


chemik

Rekomendowane odpowiedzi

witam niedawno zakupiłem próbke pheromaxu i wrażenie moją są takie że w tym wszytkim większa role odgrywa psychika niż sam feromon. Ja używałem już różnych kombinacji i z całą i półaplikacji(choć zastosowanie półaplikacji graniczy z cudem ale ok) i nie tylko, podobnie jak Ty czuje alkohol. Teraz co do doświadczeń to tak dziewczyny nie rzucają się na szyje to fakt w sumie producent tego nie obiecuje ale niektórzy userzy twierdzą że lachony lacą. Gdzieś w jakims wątku przeczytałem że lachony bardzo często nawiązywały kontakt wzrokowy w barze, ja wiem z doswiadczenia że jeśli sam szukasz takiego kontaktu to efekt jest taki że dziewczyna tez co jakiś czas spogląda a jesli jesteś do tego jeszcze atrakcyjny to laski się spoglądają nie ma to tamto. W końcu ona też tam przychodzą na podryw choć może nie wszytkie ale wiadomo każdy szuka :)

Co do moich podboi no to na jednej z imprez ostatkowych fakt faktem pobawiłem się za wszytkie czasu i z tyloma dziewczynami chyba się jeszcze nie bawiłem ale czy to sprawa phero to niewiem bo bywały już podobne imprezy :D po alkoholu człowiem jest odważniejszy :D. Co do innych wypadów do pubów czy tez dyskotek to raczej niema znaczenia czy używam phero czy też nie większego zainteresowania nie zauważyłem.Jedyna zmiana to taka że w życiu codziennym to może poczułem się trochy pewny siebie nawet siostra mi to oznajmiła że troche się zmieniłem na plus. Jednym słowem psychik działa cuda :D

Ot takie moje skromne zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj forum. Był ten temat poruszany wielokrotnie. Psychika i nastawienie to jedno, feromony to zupełnie inna para kaloszy.

Ale fakt, z negatywnym nastawieniem możesz nie chcieć zauważać efektów, a przy zbyt pozytywnym trochę je wyolbrzymiać.

Pamiętaj, że działanie fero jest subtelne i raz to widać, raz nie. Poza tym, nie działają na wszystkie osoby. Jeżeli zauważyłeś, że słuchają cię inni faceci, to na kobiety na pewno też będzie działać. Daj sobie trochę czasu.

I uwierz mi, gdy już zauważysz efekty, będziesz pewien, że to dzięki fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony wysylaja impulsy ktore sygnalizuja dla innych ludzi jaki ty jestes :)

Wiec jesli zachowujesz sie jako niesmialy chlopak stajesz sie dla ludzi dziwny :o dla tego ze wysylasz bardzo mocne sygnaly alpha :)

A jesli dziewczyna wysyla Ci IOIS zainteresowania i do niej nie podejdziesz to na 100% pomysli ze ty jej nie chcesz i odejdzie a tak moze nie jest :)

Sprobuj zastosowac sam pheromax i do tego perfumy :D bez chikary

Aha jesli stosujesz feromony od nie dawna to pewnie nie zauwazysz efektow tak jak prawie kazdy ale po kilku tygodniach efekty sa juz dobrze widoczne :twisted:

I po testuj jeszcze np.zmniejsz dawke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt, z negatywnym nastawieniem możesz nie chcieć zauważać efektów, a przy zbyt pozytywnym trochę je wyolbrzymiać.

Pamiętaj, że działanie fero jest subtelne i raz to widać, raz nie. Poza tym, nie działają na wszystkie osoby. Jeżeli zauważyłeś, że słuchają cię inni faceci, to na kobiety na pewno też będzie działać. Daj sobie trochę czasu.

I uwierz mi, gdy już zauważysz efekty, będziesz pewien, że to dzięki fero.

 

Zgadzam się z powyższym w zupełności. Pozdrawiam mądrego feromana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia na temat:

fero to bardzo silna i fajna zabawka która dobrze urzyta potrafi zdziałać naprawde wiele 8)

szeroka grupa urzytkowników szczególnie początkujących chce zobaczyć efekty stosowania feromonów im szybciej tym lepiej a niestety nie o to chodzi :(

feromony działają może nie na każdego ale na większość ludzi i to od razu po ich urzyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

główny problem jest taki że userzy szczególnie początkowi skupiają się na skutkach ich stosowania, które są jednak ich zobaczenie wymaga już troche wysiłku i pewnego rodzaju "doświadczenia"(nie chodzi mi tu o doświadczenie w urzywaniu fero a raczej o umiejętność "widzenia" oznak zainteresowania, pożądania i różnych innych stanów emocjonalnych które feromony mogą wywołać)

działanie feromonów znacznie łatwiej dostrzeże osoba otwarta która nie miała problemów z nawiązywaniem nowych kontaktów niż jakiśnieśmiały przeciętniak który któremu na myśl rozmowy z dziewczyną zaczyna kołatać serce i pocić sie ręce!!!

nie wynika to z tego że feromony działają inaczej na pierwszego niż an drugiego jednak z tego iż druga osoba może często nieświadomie i podświadomie przerywć kontakt z drugą osobą poprzez swoje zachowanie jak i nastawienie co niestety powoduje znaczne zawężenie i ztłumienie działania feromonów

faktycznie w tym momencie feromony mogą nam pomóć jeśli po ich urzyci czujemy sie pewniej i w tedy zadziała nasza psychika ponieważ jeśli jakiemuś użytnikowi feromonów wlać by zwykły spirol zamiast feromonków to powinien on sie zachowywać tak samo jak wcześniej. Jego pewność siebie nie zniknie i tu prawdą jest że feromony oddziałują na psychike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w przypadku wyżej wspomnianej osoby pierwszej która łatwo nawiązuje znajomości i dodatkowo nie oczekuje od fero żadnych porażających efektów dużo łatwiej jej bedzie zobaczyć ze fero naprawde działają!!! Ta osoba już bez feromonów jest pewna siebie i wie jak zwykle sie zachowują ludzie w stosunku do niej: zarówn starzy znajomi jak i nowo poznane osoby, tak że bedzie odna miała dużo jaśniejszy obraz działania feromonów niż nieśmiały przeciętniak który po spryskaniu sie feromonami ładuje swoją pewność siebie a różna reakcje które on widzi mogą być wywołane zarówno przez feromony jak i przez zmiane swojego nastawienia i wzrost poziomu pewności siebie i samooceny(są to dwie cechy których znaczenie jest wręcz nieocenione w komunikacji międzyludzkiej a w szczególności z kobietami)

reasumując feromonki działają i potrafią nieżle namieszać w głowach innym ludziom :twisted:

działają one jednak również na psychike części urzytkowników i należy oddzielić ich prawdziwe działanie(na inne osoby) od ich działania na somego siebie(wzrost pewności siebie itd).

trzeba pamiętać że zmiana nastawienia czyni cuda(wiem na swoim przykładzie) i fero częsci osób w tym pomagają ale nie można zapominać o ich prawdziwym działaniu(na podświadomość innych osób, ich sposób w jaki nas odbierają itd )

jest to bardzo duża różnica o której nie można zapominać!!!

Ps.

sorki za az te bzdety i zaśmiecanie forum ale to moje własne przemyślenia którymi chciałem sie z wami podzielić

pozdówka dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności